Close
Олександр Урбанський привітав учасників міжнародного фестивалю молдовської культури

Олександр Урбанський привітав учасників міжнародного фестивалю молдовської культури

У місті Рені відбувся 13-й міжнародний фестиваль молдовської культури «Cint si joc la hora moldovenilor». Президент Благодійного фонду «Придунав’є» Олександр Урбанський привітав учасників та глядачів фестивалю:

Я дуже радий, що через кілька років проведення фестивалю в селах Ренійського району, він нарешті повернувся в Рені. Адже тут теж люблять і цінують молдовську культуру! Я радий вітати колективи із сусідніх районів, а також гостей з Чернівців, з Молдови та Румунії. Хочу сказати, що фестиваль проходить на високому рівні і ви гідно оціните його! Обіцяю, що наш фонд, як і раніше, буде допомагати розвитку культур усіх народів, що проживають в нашій багатонаціональній Бессарабії.

А організатори фестивалю нагадали, що Міжнародний фестиваль молдовської культури проводиться під патронатом народного депутата України Анатолія Урбанського при незмінній підтримці Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є».

Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, президент Благотворительного фонда "Придунавье", Рени, фестиваль молдавской культуры "Cint si joc la hora moldovenilor", 2019, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, президент Благодійного фонду "Придунав'є", Рені, фестиваль молдовської культури "Cint si joc la hora moldovenilor"

Нагадаємо, раніше Олександр і Анатолій Урбанський привітали Суворове з 204-річчям.