Close
Олександр Урбанський привітав співробітниць ренійського порту з 8 березня

Олександр Урбанський привітав співробітниць ренійського порту з 8 березня

Народний депутат України Олександр Урбанський привітав з Міжнародним жіночим днем 8 березня співробітниць Ренійського морського торгового порту.

На зустрічі з робочим колективом парламентар разом із директором Ренійського морського торгового порту Олексієм Кузьменком вручив представницям прекрасної половини колективу ренійських портовиків квіти, а також побажав їм щастя у всьому.

Щиро радий сьогодні бути тут, – звернувся Олександр Урбанський до присутніх. – Хочу у цей весняний день привітати вас зі святом і побажати добра, щоб ви завжди любили і були коханими! І, звичайно ж, жіночого щастя! У кожного своя формула щастя і формула любові. Нехай все здійсниться і нехай завжди в душі буде весняний настрій!

Начальник адміністративно-кадрової служби порту Віктор Колесник повідомив, що жінки складають в колективі порту Рені близько 25%. З нагоди свята наказом начальника порту 12 робітниць нагороджені Почесними грамотами та 9 відзначені подяками – з виплатою грошової винагороди у 250 та 200 гривень відповідно.

Нагадаємо, Олександр Урбанський з нагоди 8 березня організував свято для жінок Придунав’я.