Close
Олександр Урбанський: “Позиція Києва по УДП викликає соціальну напругу”

Олександр Урбанський: “Позиція Києва по УДП викликає соціальну напругу”

Народний депутат України Олександр Урбанський заявляє про невдоволення людей відстороненням директора УДП Дмитра Барінова. Причому мова йде не лише про самих співробітників пароплавства, а й про працівників суміжних, в основному містоутворюючих підприємств, таких, як Ізмаїльський порт, судноремонтні заводи і т.д.

Усі старожили з числа співробітників УДП пам’ятають такого поважного і досвідченого керівника як Суворов. І люди зараз кажуть, спочатку був Суворов, тепер Барінов, – заявив Олександр Урбанський, зазначивши, що люди налаштовані дуже рішуче відстоювати відстороненого директора пароплавства.

Вперше за довгий період працівникам УДП повернули надбавки за колективним договором та виплатили тринадцяту зарплату. На підприємстві було проведено заходи з реструктуризації, які позитивно позначились на його прибутковості. Тому колектив просив мене передати: не треба нічого міняти, від добра добра не шукають, – додав Олександр Урбанський.

Він також зазначив, що серед досягнень керівника за сім місяців роботи виведення підприємства зі збитків в прибуток (якого не було вже довгі роки), зростання обсягів вантажоперевезень, проведення індексації зарплат, відмова від неповного робочого тижня та закриття боргів по заробітній платі.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський заявив, що бюджет-2015 не ідеальний, але потрібен країні.