Новини

Олександр Урбанський: “Документи для виділення понад 40 млн. грн. на ремонт траси Одеса – Рені готові”

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Одесса-Рени, ремонт трассы Одесса-Рени, 2015, интервью, развитие транспортной сферы, декларация, биткоин, криптовалюта, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Одеса-Рені, ремонт траси Одеса-Рені, інтерв'ю, розвиток транспортної сфери, декларація, біткоїн

Міністерство інфраструктури України підготувало документи для виділення 40 млн. 700 тис. грн. на ремонт траси Одеса – Рені. Про це йдеться у відповіді заступника голови відомства Володимира Омеляна на депутатський запит народного депутата України Олександра Урбанського.

У Мінінфраструктури зазначили, що заплановано фінансування робіт на найбільш зруйнованих ділянках траси (272+150-275+250 км, 209+000-210+000 км, 237+000-238+000 км, 155+300-166+700 км, 176+000-180+000 км).

Передбачається, що поточний ремонт буде виконаний за рахунок коштів, залучених під державні гарантії в попередні роки. Відповідний проект постанови Кабміну відправлено на узгодження в Міністерство фінансів і Міністерство економіки після чого буде подано на розгляд уряду.

Також Володимир Омелян зазначив, що на дрібний ремонт та утримання доріг Одеської області у 2015 році виділено з державного бюджету загалом 142 млн. 200 тис. грн. При цьому, за словами міністра, Укравтодор спільно з Мінфіном розглядають можливість вишукування додаткових коштів. За рахунок них можна буде збільшити обсяги виконання ямкового ремонту доріг, в тому числі на трасі Одеса – Рені.

Нагадаємо, у березні голова “Укравтодору” Сергій Підгайний, який відвідав Придунав’я на запрошення народного депутата України Олександра Урбанського пообіцяв до травня зробити трасу Одеса – Рені придатною для проїзду.

You may also like

More in:Новини

Александр Урбанский, Олександр Урбанський, внутренний водный транспорт, внутрішній водний транспорт Новини

Олександр Урбанський: Розроблений нами законопроект «Про внутрішній водний транспорт» має всі шанси стати законом

Президент Благодійного фонду «Придунав’є» та народний депутат України VIII скликання Олександр Урбанський прокоментував законопроект № ...
народный депутат Украины, нардеп, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, встреча с гражданами, отчет, отчет за 2017 год, пгт Суворово, народний депутат України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, звіт, звіт за 2017 рік, смт Суворове, зустріч з громадянами Новини

Олександр Урбанський: «Уряд вирішив відмовитись від добровільності в об’єднанні громад та перейти до примушування. Чого очікувати Придунав’ю?”

Народний депутат VIII скликання та президент Благодійного фонду «Придунав’є»Олександр Урбанський розповів про зміну підходу Кабінета ...