Close
Олександр Урбанський до Дня села Новосільське подарував висновки експертів щодо причин підтоплення

Олександр Урбанський до Дня села Новосільське подарував висновки експертів щодо причин підтоплення

Помічник народного депутата України Олександра Урбанського Ігор Скоробреха відвідав святкування Дня села в Новосільському Ренійського району та передав подарунок від парламентаря.

Ігор Скоробреха привітав селян зі святом, а також побажав усім миру, щастя та добробуту:

Мені здається, що за короткий час депутатства Олександра Урбанського ви встигли оцінити наш внесок у ваше село. Це і трактор, і недільна школа… Але зараз не про це, а про подарунок.

Помічник парламентаря нагадав, що Новосільське цієї весни постраждало від підтоплення. Тоді всім миром допомагали відкачувати воду із залитих подвір’їв.

– Можна дуже довго відводити воду, давати вам насоси і рукава, заправляти трактори, рити канави… Але проблему це не вирішить. Навесні, коли в селі почалось підтоплення, фахівці стверджували, що вирішити проблему можна лише після проведення досліджень на місці та встановлення причин підняття води вище рівня Дунаю і лиману – нагадав Ігор Скоробреха. – Тож ми даруємо вам результати експертизи, яка встановила причину підтоплення. Подальші дії Олександра Урбанського будуть спрямовані на те, щоб навесні прибрати воду.

помощник народного депутата Украины, помощник депутата Верховной Рады Украины, помощник Александра Урбанского, Игорь Скоробреха, Новосельское, день села, подарок, выводы экспертов о причинах подтопления, 2015, помічник народного депутата України, помічник депутата Верховної Ради України, помічник Олександра Урбанського, Ігор Скоробреха, Новосільське, день села, подарунок, висновки експертів щодо причин підтоплення

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський зустрівся з активом селища Суворове Ізмаїльського району та обговорив можливі шляхи вирішення нагальних проблем.