Новини

На запрошення Олександра Урбанського трасу Одеса – Рені відвідав голова Укравтодору

Сергей Подгайный, глава Укравтодора, приглашение Александра Урбанского, М-15, Одесса-Рени, ремонт трассы Одесса-Рени, Сергій Підгайний, голова Укравтодору, запрошення Олександра Урбанського, Одеса-Рені, ремонт траси Одеса-Рені

Голова Державного агентства автомобільних доріг України Сергій Підгайний на запрошення народного депутата України Олександра Урбанського відвідав Придунав’я, щоб оцінити стан траси Одеса-Рені. Чиновник пообіцяв, що вже до травня дорогу зроблять проїзною.

Разом з Олександром Урбанським голову Укравтодору супроводжували по всьому округу голова Ізмаїльської райради Василь Антонюк, в. о. голови Ізмаїльської райдержадміністрації Алла Старцева та інші.

Після прийняття бюджету і отримання першого траншу від МВФ нарешті почалось наповнення витратних статей нашого бюджету, де передбачено кошти на будівництво та відновлення доріг, особливо, міжнародного значення, – зазначив народний депутат України Олександр Урбанський. – Оскільки траса Одеса – Рені – міжнародного значення, ми приїхали розширеною делегацією (тут сьогодні голова Укравтодору Сергій Григорович Підгайний, а також голова облавтодору та керівництво району) і обговорюємо можливість ямкового ремонту. Ми проїхались по всій трасі. І сподіваємось, що після цього рейду вдасться відновити найжахливіші ділянки нашої дороги.

Парламентар повідомив, що сьогодні у всіх районах, через які проходить траса, вже здійснюється ямковий ремонт, і головне зараз, щоб не підвела погода і вийшов максимальний ефект.

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Одесса-Рени, ремонт трассы Одесса-Рени, интервью, 2015, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, інтерв'ю, Одеса-Рені, ремонт траси Одеса-Рені

Також народний депутат повідомив, що голова Укравтодору прибув на його запрошення, а також листа групи народних депутатів України.

– Минулої п’ятниці у нас у Львові була виїзна нарада транспортного комітету, де також був присутній Сергій Григорович. Там ми і домовились, що виїдемо на місце – сюди, в Ізмаїльський та Ренійський райони, щоб подивитись стан траси, – поділився подробицями Олександр Урбанський.

Голова Ізмаїльської райради Василь Антонюк (багато років очолював Ізмаїльський райавтодор), заявив, що найгірша ділянка на трасі Одеса – Рені – від 149 кілометра до 249-го. Він нагадав, що такий стан дороги, як сьогодні в Ізмаїльському районі, чотири роки тому був у Ренійському районі. І назвав цифру: від повороту на Рені до Рені – 64 км, і туди було витрачено понад 60 мільйонів гривень.

Що ж до сьогоднішніх витрат на дорожні роботи і термінів їх виконання, то у досвідченого дорожника є своє бачення проблеми:

– Потрібно близько 50 мільйонів гривень, щоб забезпечити нормальний проїзд цій ділянці. Тривалість робіт залежатиме від кількості залучених підрядних організацій. Генеральний підрядник, який (за умови, що будуть гроші) виграє тендер, може залучити кілька організацій на субпідряд і тоді ремонт можна зробити протягом трьох місяців. Якщо дотримуватись букви закону, то роботи можуть розпочатись не раніше, ніж через два місяці. Зрозуміло, що працювати повинні ті підрядні організації, які знаходяться на території Ізмаїльського району (асфальт неможливо возити з Одеси). У нас таких організацій небагато, і, думаю, якщо вони ризикнуть та почнуть робити, то це буде правильно, тому що чекати вже не можна.

«Незадовільно» стану автодороги Рені – Одеса поставив й голова Державного агентства автомобільних доріг України Сергій Підгайний:

– Вона в повній ямковості та на 97% втратила свою характеристику. Першочерговими заходами (ямковий ремонт) створимо нормальний проїзд. Сьогодні роботи з аварійного ямкового ремонту вже ведуться. До кінця квітня, думаю, ми його закінчимо повністю – на всій протяжності до Рені. Ми вже обговорюємо тему про виділення 30-40 мільйонів гривень на капітальний ремонт. За квітень ми повинні отримати постанову Кабінету міністрів (ми вже звернулися до секретаріату Кабміну про виділення кредитних коштів). Думаю, що за травень ми це питання вирішимо і після цього зможемо приступити до роботи.

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Одесса-Рени, ремонт трассы Одесса-Рени, интервью, 2015, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, інтерв'ю, Одеса-Рені, ремонт траси Одеса-Рені

Голова Укравтодору повідомив, що нерідко виїжджає на дороги міжнародного, національного та регіонального значення.

– Минулого тижня відбулось виїзне засідання транспортного комітету Верховної Ради (він є профільним для Укравтодору), на якому ми з Олександром Ігоровичем Урбанським домовились про те, що цієї п’ятниці ми присвячуємо виїзду – разом з начальником служби Одеської області та підрядниками – і вирішуємо усі питання на місцях, – повідомив Сергій Підгайний.

На терміни виконання робіт вплине низка умов, і визначальними тут стануть погода та фінансування.

Генеральний директор компанії «Євродор» Артак Аветисян запевнив, що проїзд буде забезпечено вже до травня, але для збереження доріг важливо відвести важке навантаження:

– Ці дороги будувались із розрахунку на осьове навантаження в 4 тонни. А сьогодні доходить до 12 тонн! Честь і хвала нашим колегам, які років 30-40 тому будували дороги – по ідеї, тут доріг не повинно було залишитись… Сьогодні на півдні Одеської області – найгірша ситуація по дорожньому покриттю та будівництву. А сьогодні коштів, що виділяються на утримання одного кілометра дороги, насправді вистачає лише на 40 квадратних метрів. З приходом народного депутата України Олександра Ігоровича Урбанського ставлення різко змінилось в кращу сторону – спасибі йому! Він дійсно дуже багато робить, щоб привести в цей регіон фінансування.

Питання про необхідність капітального ремонту практично єдиної транспортної артерії, яка з’єднує південь Одещини з обласним центром, піднімалось неодноразово. Зокрема, в лютому Ізмаїльська міська рада прийняла звернення до Президента України Петра Порошенка, прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, голови Одеської обласної державної адміністрації Ігоря Палиці, а також до народного депутата України Олександра Урбанського. У документі йдеться про необхідність термінових заходів для відновлення дорожнього покриття траси, яка з’єднує Придунав’я з обласним центром.

Уже в березні народний депутат України Олександр Урбанський звернувся до прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та міністра інфраструктури Андрія Пивоварського з проханням виділити 70 мільйонів гривень на проведення аварійного ремонту траси М-15 (Одеса – Рені) на ділянці Рені – Ізмаїл – Татарбунари.

«На зазначеній у зверненні ділянці (170-306 км траси) дорога практично знищена, сполучення між населеними пунктами – паралізоване. В той же час, міжнародна траса М-15 є частиною європейського маршруту Е-87 (Одеса – Констанца – Ізмір – Анталія) та європейського коридору “Чорноморське економічне співробітництво», – йдеться у зверненні нардепа.

І ось відбулась виїзна нарада, на якій прийнято рішення щодо ямкового та капітального ремонту багатостраждальної автотраси. Олександр Урбанський пообіцяв журналістам, що він доб’ється якщо не ідеального, то максимального наближеного до ідеального стану траси Одеса – Рені, щоб жителі Бессарабії могли нею пишатись.

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Одесса-Рени, ремонт трассы Одесса-Рени, интервью, 2015, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, інтерв'ю, Одеса-Рені, ремонт траси Одеса-Рені

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський звернувся до Міністерства інфраструктури для повернення електрички Одеса – Ізмаїл.

You may also like

More in:Новини

Александр Урбанский, Олександр Урбанський, внутренний водный транспорт, внутрішній водний транспорт Новини

Олександр Урбанський: Розроблений нами законопроект «Про внутрішній водний транспорт» має всі шанси стати законом

Президент Благодійного фонду «Придунав’є» та народний депутат України VIII скликання Олександр Урбанський прокоментував законопроект № ...
народный депутат Украины, нардеп, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, встреча с гражданами, отчет, отчет за 2017 год, пгт Суворово, народний депутат України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, звіт, звіт за 2017 рік, смт Суворове, зустріч з громадянами Новини

Олександр Урбанський: «Уряд вирішив відмовитись від добровільності в об’єднанні громад та перейти до примушування. Чого очікувати Придунав’ю?”

Народний депутат VIII скликання та президент Благодійного фонду «Придунав’є»Олександр Урбанський розповів про зміну підходу Кабінета ...