Close
Звіт народного депутата України Олександра Урбанського: Ізмаїльський район

Звіт народного депутата України Олександра Урбанського: Ізмаїльський район

В цьому році я вирішив у звіті підвести підсумки всієї своєї роботи в парламенті – за кількома тематичними блоками, кожен з яких стосуватиметься повноважень народного депутата України.

1. Відвідування засідань комітетів і пленарних засідань сесій Верховної Ради

За весь час роботи Верховної Ради України VIII скликання відбулося 561 пленарне засідання – я був присутній на 462-х (82%) засідань.

Також відвідав близько 80% засідань свого транспортного комітету Верховної Ради.

Нажаль, відвідати всі засідання комітету чи парламенту не видається можливим, оскільки дуже часто їхній графік збігається з заходами і роботою в окрузі, а іноді – з запланованими зустрічами з міністрами та їхніми заступниками.

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, отчет, отчет о работе народного депутата Украины, отчет о работе народного депутата Украины Александра Урбанского, Измаил, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, законопроект Олександра Урбанського, звіт, звіт про роботу народного депутата України, звіт про роботу народного депутата України Олександра Урбанського, Ізмаїл, 2019

2. Звернення виборців

За звітний період до мене звернулись більше 5 тисяч виборців (включаючи колективні звернення).

В основному, громадяни звертались із особистими питаннями та проханням про сприяння у вирішенні їхніх проблем.

Деякі звернення стосувалися законодавчого регулювання важливих суспільних сфер і лягали в основу відповідного законопроекту.

Наприклад, так з’явився закон про спрощення отримання ліцензій для малих виноробних підприємств, який сприяє збільшенню кількості робочих місць в сільській місцевості, збільшення обсягів експорту і надходжень до бюджетів усіх рівнів.

3. Депутатські запити і звернення

Для вирішення проблем громадян я використовував також інструмент депутатського запиту.

Всього за час моєї каденції мною відправлено 13 запитів: 5 – до Кабінету Міністрів України, 3 – керівникам міністерств та інших відомств, 3 – Генеральному прокуророві України та 2 – місцевим органам влади і управління.

Невелика кількість поданих депутатських запитів пояснюється конструктивним робочим контактом з представниками влади мого виборчого округу – вирішувати проблеми вдається без письмового звернення, що значно прискорює рішення обговорюваних питань.

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, отчет, отчет о работе народного депутата Украины, отчет о работе народного депутата Украины Александра Урбанского, Измаил, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, законопроект Олександра Урбанського, звіт, звіт про роботу народного депутата України, звіт про роботу народного депутата України Олександра Урбанського, Ізмаїл, 2019

4. Робота в окрузі

Реконструкція доріг

Напевно, наймасштабнішим реалізованим проектом в окрузі є ремонт міжнародної траси М-15 Одеса – Рені, оскільки це – стратегічний об’єкт для всього Придунав’я.

Були направлені звернення в усі інстанції, на моє запрошення по цій трасі в Ізмаїл приїжджав голова Укравтодору Сергій Підгайний.

Зараз можу стверджувати (і, думаю, багато хто зі мною погодиться), що стан траси Одеса – Рені – навіть кращий, ніж траси Київ – Одеса! І ефект від реалізації цього проекту так чи інакше відчули всі мешканці українського Придунав’я.

Але на ремонті однієї лише траси Одеса – Рені ми не зупинились.

Разом з фахівцями дорожньої галузі була розроблена і активно використовується концепція комплексного будівництва та ремонту доріг.

На першому етапі ми з’єднали всі довколишні населені пункти з трасою Одеса – Рені, по суті, зв’язавши їх з Одесою та Києвом.

Тепер нашим новим завданням є зв’язати їх нормальними, комфортними дорогами з районними центрами.

Вже зараз реалізовано ремонт доріг Болград – Виноградівка, Суворове – Першотравневе – Муравлівка – Комишівка, Нова Некрасівка – Ларжанка- Матроска – Броска (вдячний Анатолію Борисовичу Галущенку – його звернення було першим в моїй роботі народного депутата), під’їзд до Утконосівки.

З бюджетів різних рівнів профінансовано ремонт дорожнього покриття вулиць в самих селах. Це – вул. Осіпенко, вул. Суворова та вул. Миру в с. Багате; вул. Дружби та вул. Тиха в с. Броска; вул. Павла Фурдуя в с. Матроска; вул. Некрасова та вул. Дружби в с. Нова Некрасівка; вул. Пушкіна, вул. Першотравнева та вул.Троїцька в смт. Суворове; вул. Михайлівська та вул. Шевченка в с. Утконосівка; також ремонт мосту по вул. Гагаріна в с. Лощинівка, ремонт мостів по вул. Пушкіна та вул. Бесарабська в смт. Суворове.

Також на моєму особистому контролі – проект дороги Каланчак – Ізмаїл. Зараз рішення про ремонт цієї дороги вже проголосоване, виділено гроші і проводиться тендерна процедура. Розпорядження по тендеру – на узгодженні юристів ОДА. Після визначення підрядника, ближче до осені, впевнений, почнуться будівельні роботи. Вартість ремонтних робіт – близько 80 млн. грн.

Програма енергозбереження

Велика увага приділялась соціальним об’єктам. Ще до початку моєї каденції я приділяв велику увагу цьому питанню.

За рахунок коштів БФ Урбанського «Придунав’я» почались роботи по заміні вікон та дверей. Так, в школах, дитячих садах і на ряді інших соціальних об’єктів замінено вікна на сучасні енергозберігаючі.

Завдяки цьому витрати на опалення в цих установах скоротились на 30 – 50%. А це означає, що зекономлені кошти залишилися в місцевому бюджеті і можуть бути спрямовані на вирішення інших соціальних проблем.

У школі с. Каланчак відремонтовано фасад, в дитячих садах с. Кирнички, с. Нова Покровка, с. Саф’яни – дахи, проведені ремонти котелень із заміною котлів в школі с.Багате, школі-гімназії с. Кам’янка, школі в с. Саф’яни, в дитячому садку смт. Суворове. Економія – до 70%! Також моєю гордістю є повністю реконструйована будівля дитячого садка в с. Стара Некрасівка.

Зараз в Ізмаїльському районі за рахунок коштів державного та обласного бюджету замінено віконні блоки та двері на енергозберігаючі в усіх садочках і школах – 1357 вікон і 200 дверей.

Завершуються роботи в школі смт. Суворове та дитячому саду с. Озерне, також в рамках проекту ПРООН ЄС “Місцевий розвиток орієнтований на громаду” в смт. Суворове (школа) і с. Саф’яни (школа) частково були замінені вікна, а в с. Багате (дитсадок ) і с. Саф’яни (дитсадок) повністю замінені вікна на сучасні металопластикові.

Окрім цього проводилась робота з приведення до ладу пришкільних територій – саме на них проходять урочисті церемонії. Зараз покладена свіжа тротуарна плитка, що дозволяє з комфортом проводити на ній різні урочистості.

Медицина

Особлива увага приділялась реконструкції та будівництву амбулаторій, ремонту в районних медичних установах, а також сприянню поверненню в село медиків.

Заради цього спільно з місцевими бюджетами закуплене обладнання для екстреної медичної допомоги та побудовані будинки для сільських лікарів.

Незабаром буде закінчено будівництво чотирьох нових амбулаторій – в Комишівці, Муравлівці, Кирничках і Новій Некрасівці. Під ці амбулаторії виділено 4 нових автомобіля.

Варто відзначити, що незабаром приїдуть ще 4 автомобілі в амбулаторії сіл Матроска, Ларжанка, Саф’яни та Стара Некрасівка.

Найближчим часом заплановано відкриття будинків для лікарів в селах Стара Некрасівка, Броска та Утконосівка.

У Старій Некрасівці відремонтовано стару будівлю амбулаторії, яка стане житлом для лікаря – після переїзду амбулаторії в нове реконструйоване приміщення.

Радий відзначити, що два роки поспіль у нас в районі відкриваються амбулаторії після капітальних ремонтів – в селах Саф’яни та Стара Некрасівка (відкриття планується в переддень професійного свята медпрацівників – 13.06).

Культурне життя

Вирішувалось питання сприяння розвитку і культурного життя громад. Зокрема, в будинках культури активно проводилась заміна старих вікон на сучасні металопластикові. Це – будинки культури сіл Багате, Каланчак, Комишівка. Повністю відновлено БК в с. Броска, а в с. Кислиця проведені внутрішні і зовнішні роботи.

Закуплено костюми, музичні інструменти та інше необхідне обладнання для артистів.

Зазначу, що в деяких випадках на вимогу громади здійснювалась оптимізація використання будівель будинків культури, а також благоустрій території перед ними – як, наприклад, біля БК в Комишівці. В планах на найближчий час – в с. Кислиця.

Благоустрій

Не менша увага приділялась благоустрію населених пунктів та реставрації пам’ятників. Завдяки співфінансуванню з бюджетів різних рівнів були приведені до ладу зелені зони, замощені тротуарною плиткою площі, надано допомогу у створенні та реконструкції фонтанів (як, наприклад, в Кам’янці, Кислицях (з громадою!), Ларжанці, Бросці, Суворове). В результаті населені пункти регіону стали чистішими, більш красивими і комфортними.

Виділено близько 220 млн. грн. з державного бюджету – сума без урахування обласного та районного бюджетів.

Зроблено багато.

І вдалося цього домогтися за рахунок спільних зусиль усієї владної вертикалі і активності самих керівників органів місцевого самоврядування і депутатів місцевих та районних рад.

За що – спасибі, оскільки ініціатива завжди повинна надходити знизу.

Не менше планів й на майбутнє!

Більше інформації про об’єкти округу, на яких відбулись зміни, можна почерпнути зі спеціальної онлайн-карти, розташованої нижче.

Нагадаємо, раніше народний депутат України Олександр Урбанський відзвітував перед жителями округу про свою роботу у 2017 році.

0 Comments

Comments are closed