Close
З ініціативи Олександра Урбанського ізмаїльській міліції відремонтували автомобілі

З ініціативи Олександра Урбанського ізмаїльській міліції відремонтували автомобілі

Ізмаїльський міськрайонний відділ міліції отримав подарунок від Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є» та колективу Ізмаїльського судноремзаводу – два відремонтованих автомобіля «ВАЗ 2106», які знову продовжать «нести службу» в патрульній службі міськвідділу.

Проблема полягала в тому, що ППС Ізмаїла несе службу на трьох автомобілях, однак один з них вже був не на ходу, а один з двох робочих – вже вимагав ремонту. Дізнавшись про цю проблему, народний депутат України Олександр Урбанський виступив з пропозицією допомогти міліції з ремонтом.

Начальник Ізмаїльського МВ УМВС України в Одеській області, підполковник міліції Олександр Харлашин подякував народному депутату, Благодійному фонду Урбанського «Придунав’є» та колективу судноремонтного заводу, які взяли на себе ремонт патрульних машин, а також зазначив, що патрульна служба стала більш оперативною.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський запевнив, що ізмаїльські судноремонтні заводи допоможуть Ізмаїлу у випадку віялових відключень електроенергії.