Close
Спортсмени Ізмаїла назвали Олександра Урбанського меценатом 2014-го року

Спортсмени Ізмаїла назвали Олександра Урбанського меценатом 2014-го року

Народний депутат України Олександр Урбанський став переможцем в номінації «Меценат року» на традиційному новорічному вшануванні спортсменів, які в 2014 році принесли славу Ізмаїлу на турнірах всеукраїнського, європейського та світового рівня.

Величезне спасибі керівництву міста за надану честь. Спорт – важлива складова мого життя. Допомагати і розвивати його потрібно постійно. На жаль, держава приділяє спорту мало уваги. Але завдяки меценатству ми зможемо домогтися успіхів. З радістю і гордістю хочу сказати, що в Ізмаїлі багато самородків (каратисти, важкоатлети, борці), які регулярно займають високі місця на змаганнях різного рівня. Тому бажаю всім спортсменам успіхів і побільше медалей! Хочу побажати всім миру і взаєморозуміння, щоб у всіх будинках було тепло, радісно і був достаток, – звернувся до присутніх зі сцени БК народний депутат України Олександр Урбанський.

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаил, спортсмены, меценат года, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, законопроект Олександра Урбанського, Ізмаїл, спортсмени, меценат року

Зазначимо, що в 2014 році в Ізмаїлі проведено понад 200 спортивних заходів – в тому числі, близько 30 міжнародних турнірів з різних видів спорту.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський подарував Ізмаїлу новий стадіон зі штучним покриттям.