Close
Олександр Урбанський зустрівся з виборцями свого округу

Олександр Урбанський зустрівся з виборцями свого округу

Народний депутат України Олександр Урбанський в рамках робочого візиту відвідав населені пункти свого виборчого округу і провів низку зустрічей із виборцями.

У Ренійському районі відзначався День народження села Лиманське, а в Новосільському відкрили перший в Україні пам’ятник святому Миколаю. Олександр Урбанський привітав жителів сіл із цими подіями і побажав добробуту і процвітання.

Зустріч із жителями Ізмаїльського району почалась з села Утконосівка. Тут проходив традиційний спортивно-культурний фестиваль. Парламентар привітав спортсменів з першими на цьому фестивалі перемогами і вручив заслужені нагороди.

народный депутат, народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, работа в округе, поездка в округ, Утконосовка, Измаильский район, спортивно-культурный фестиваль, 2018, народний депутат, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, робота в окрузі, поїздка до округу, Утконосівка, Ізмаїльський район, спортивно-культурний фестиваль

Після цього парламентар відправився в Ізмаїл, де привітав учасників і гостей традиційного фестивалю «Дунайська весна», побажавши всім чудового святкування.

народный депутат, народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, работа в округе, поездка в округ, Измаил, Дунайская весна, 2018, народний депутат, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, робота в окрузі, поїздка до округу, Ізмаїл, Дунайська весна

Наступним пунктом призначення стало Суворове. Тут також проходив спортивно-культурний фестиваль, на якому суворовці подякували нардепу за тепле привітання і постійну підтримку.

Зустрічі з виборцями мого округу вже давно стали традиційними. Як правило, я приїжджаю з робочими поїздками двічі на місяць, і кожна моя поїздка присвячена як інспекції об’єктів, які реставруються за бюджетні кошти, так і зустрічам з людьми. Можу відзначити, що практично кожна зустріч приносить якісь нові ініціативи, спрямовані на вирішення соціальних проблем населених пунктів, — розповів в інтерв’ю журналістам народний депутат України Олександр Урбанський.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський відзвітував перед жителями Ізмаїльського району.