Close
Олександр Урбанський взяв участь у заходах Дня пам’яті та примирення

Олександр Урбанський взяв участь у заходах Дня пам’яті та примирення

Народний депутат України Олександр Урбанський 8 травня в Ізмаїлі взяв участь у молебні в пам’ять про воїнів, полеглих на полях битв за Батьківщину.

Богослужіння біля Вічного вогню на площі Перемоги провів митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, який відвідав Придунав’я з архіпастирським візитом напередодні 70-річчя перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Олександр Урбанський поклав квіти до меморіального комплексу на площі Перемоги, а також до пам’ятника на честь полеглих в роки війни мирних жителів міста (на вулиці Станційне селище). Крім того, народний депутат став учасником церемоній урочистого відкриття пам’ятних дощок на честь гвардії підполковника Миколи Куликова і гвардії майора Миколи Клушина.

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаил, День памяти и примирения, возложение цветов, Агафангел, 2015, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїл, День пам'яті та примирення, покладання квітів, Агафангел

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський зустрівся з колективом Ізмаїльської філії ОНМА та пообіцяв допомогти із передачею на баланс орендованої в УДП будівлі, в якій проходить навчальний процес.