Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський взяв участь у Раді регіонального розвитку Ізмаїльського району

народный депутат, народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Совет регионального развития, Измаильский район, Суворово, Старая Некрасовка, народний депутат, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Рада регіонального розвитку, Ізмаїльський район, Суворове, Стара Некрасівка

Народний депутат України Олександр Урбанський 11 грудня відвідав свій виборчий округ. Програма була традиційно заповненою: участь в першому засіданні Ради регіонального розвитку Ізмаїльського району, відвідування ряду населених пунктів Придунав’я і зустрічі з жителями і керівниками Ізмаїла та Ізмаїльського району.

Першим заходом робочої поїздки стало засідання Ради регіонального розвитку Ізмаїльського району. На ньому керівники району обговорювали розвиток населених пунктів і останні досягнення, пов’язані з отриманням фінансових ресурсів і необхідних повноважень.

Виступив на Раді регіонального розвитку й народний депутат України Олександр Урбанський:

– Уявіть, що ваша дитина вранці йде по рівному тротуару в дитячий садок, будівля якого утеплена сучасними матеріалами, а згодом – і до світлої затишної школи, в якій встановлені нові металопластикові вікна. Ваші батьки отримують якісні медичні послуги у відремонтованій амбулаторії, а ви їдете в Одесу по сучасній якісній дорозі. Ще нещодавно це здавалось фантастикою! Але вже сьогодні це стало реальністю! Причому не лише для жителів міст, але навіть сіл. Ми продемонстрували жителям Бессарабії, що влада не забула про них і робить все, щоб вирішити існуючі проблеми.

У 2014 році переді мною постало завдання разом з вами виробити концепцію спільних дій для забезпечення базових потреб наших громад. І зараз з гордістю можу сказати, що завдяки спільним зусиллям Президента, Верховної Ради України, обласної, районної ради, сільських та селищних рад, а також обласної і районної державних адміністрацій ми, на моє глибоке переконання, справами виправдали довіру наших громадян.

Наприклад, вже діє важливий закон про спрощення процедури отримання ліцензій для малих виноробних підприємств. І його реалізація незабаром принесе збільшення кількості малих виноробних виробництв і робочих місць в сільській місцевості, а значить і надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Прийнятий парламентом і підписаний Президентом ще один вкрай важливий закон – про створення умов для будівництва нових доріг на умовах концесії. Завдяки йому ми можемо отримати нові популярні маршрути навіть в умовах дефіциту бюджетних коштів.

Але ми повинні продовжувати працювати не лише в законотворчому напрямку: від нас чекають завершення ремонтних робіт по всіх об’єктах соціальної сфери. Ми повинні завершити впровадження заходів з енергозбереження в бюджетних установах наших громад, і це дозволить істотно економити кошти місцевих бюджетів.

Перед нами стоїть завдання відремонтувати дороги району Ізмаїл – Каланчак, Ізмаїл – Кислиця, Каланчак – Кам’янка, Стара Некрасівка – Дунайське, Саф’яни – Багате і під’їзд до села Озерне від Болградської траси.

Від нас чекають будівництва нових амбулаторій в Муравлівці, Кирничках, Комишівці і Новій Некрасівці. Потрібно також залучати до наших населених пунктів телемедицину і медичних фахівців. А для цього необхідно належним чином підготувати відповідну інфраструктуру.

Ми повинні дати чіткий сигнал інвесторам, що ми готові співпрацювати і допомагати бізнесу заради інвестицій, нових підприємств і нових робочих місць. Тому що успішно функціонуючий бізнес платить податки до місцевих бюджетів, а, отже, і забезпечує сталий розвиток громад.

Переконаний, що за умови забезпечення освітніх, медичних, культурних і спортивних потреб наших громадян це вдихне нове життя в наші громади. У них буде комфортно проживати і тут буде залишатись молодь. А там, де є молодь, там є і майбутнє!

народный депутат, народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Совет регионального развития, Измаильский район, Суворово, Старая Некрасовка, народний депутат, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Рада регіонального розвитку, Ізмаїльський район, Суворове, Стара Некрасівка

Після заходу парламентар відвідав Стару Некрасівку, Утконосівку і смт. Суворове, де проінспектував хід робіт на об’єктах бюджетного фінансування і зустрівся з жителями Ізмаїльського району.

Нагадаємо, в травні Олександр Урбанський зустрівся з жителями Ізмаїльського та Ренійського районів.

You may also like

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаильский район, Суворово, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, интервью, деятельность в округе, работа, ремонт дорог, платные дороги, экология, популизм, пиар, інтерв'ю, діяльність в окрузі, робота, ремонт доріг, платні дороги, екологія, популізм, піар Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський про затвердження Кабміном остаточного плану формування громад: “Ми повинні рухатися далі!”

Президент Благодійного фонду «Придунав’є» та народний депутат України VIII скликання Олександр Урбанський прокоментував рішення уряду, ...
Александр Урбанский, Олександр Урбанський, Измаил, Ізмаїл, Василевка, Василівка Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський проінспектував будівництво інфраструктурних об’єктів Ізмаїла та Василівки

13 травня народний депутат України VIII скликання, голова Благодійного фонду «Придунав’є» Олександр Урбанський відвідав Придунав’є, ...