Close
Олександр Урбанський відвідав свято в Саф’янах

Олександр Урбанський відвідав свято в Саф’янах

Народний депутат України Олександр Урбанський відвідав ярмарок щедрості і таланту в селі Саф’яни.

Ярмарок проводився на території сільського стадіону, розташованого поблизу траси Ізмаїл-Одеса. Тут торгівля сільськогосподарською продукцією межувала з концертними виступами артистів з усіх населених пунктів Ізмаїльського району.

Окрім Олександра Урбанського почесними гостями свята стали голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський і міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко.

— Я радий можливості привітати всіх з цим чудовим святом! Сам захід і його висока організація є яскравим прикладом командної роботи жителів, районної та обласної влади, — зазначив народний депутат України Олександр Урбанський. – Нехай ваша праця завжди винагороджується хорошим врожаєм та успіхом!

народный депутат, народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаильский район, Сафьяны, Ярмарка щедрости и таланта, народний депутат, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїльський район, Саф'яни, Ярмарка щедрості та таланту

— Ми вміємо разом працювати і також прекрасно вміємо відпочивати, чому приклад сьогоднішнє свято, — заявив голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський. – Це вселяє впевненість, що разом ми подолаємо ті виклики, які ставить перед нами сучасне життя.

— Символічно, що на кордоні району та міста ми проводимо свято благополуччя як символ єднання, — зазначив мер Ізмаїла Андрій Абрамченко. – Багатий район – багате місто. В добробуті живуть мешканці району – будуть в добробуті жити і мешканці міста.

Після привітання гостей на всіх чекала концертна програма «Талановита Ізмаїльщина», яка не залишила байдужим нікого з присутніх.

Організували свято Ізмаїльська райдержадміністрація та районна рада під патронатом народного депутата України Олександра Урбанського і за участю Ізмаїльської міської ради.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський привітав ізмаїльчан з Днем Незалежності України.