Close
Олександр Урбанський про загиблого Олександра Маламена: “Він справжній герой!”

Олександр Урбанський про загиблого Олександра Маламена: “Він справжній герой!”

Народний депутат України Олександр Урбанський повідомив про смерть Олександра Маламена, який постраждав від вибуху в ізмаїльському кафе.

Олександр Маламен зробив героїчний вчинок – він врятував з вогню двох дівчат. Я знаю, він боровся до останнього за власне життя, переніс складну операцію, і у нас всіх була надія, що Олександр зможе видужати… Про нього знаю багато хорошого. Саша був життєрадісним і ніколи не відмовляв у допомозі іншим. Хочу висловити щирі співчуття родичам. Це велике горе для всіх нас, для міста, що йде така людина. Ми будемо пам’ятати його як героя нашого часу, – повідомив Олександр Урбанський.

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаил, взрыв в кафе, мангальщик, Александр Маламен, герой, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїл, вибух в кафе, Олександр Маламен, допомога родичам

Також я сьогодні поговорив з лікарями про інших постраждалих під час вибуху, їхній стан стабільний. Медики повідомили, що одного пацієнта виписують на амбулаторне лікування. В іншої дівчини стан складний, але стабільний – вона поки що знаходиться в реанімації. Ще одній дівчині належить легка операція, після чого лікарі не сумніваються, вона піде на поправку і зможе повернутись з лікарні додому. Ми продовжуємо допомагати сім’ям всіх постраждалих, – заявив Олександр Урбанський.

Нагадаємо, 19-річний Олександр Маламен постраждав в результаті вибуху в кафе, в якому працював. Молодий мангальщик врятував з вогню двох дівчат, які також працювали в цьому кафе, але при цьому отримав опіки майже всього тіла. За сприяння народного депутата України Олександра Урбанського медики без зволікань доставили хлопця до Києва, де йому зробили надскладну операцію, проте через деякий час Олександр Маламен помер.