Close
Олександр Урбанський привітав жителів Утконосівки з Днем села і храмовим святом

Олександр Урбанський привітав жителів Утконосівки з Днем села і храмовим святом

Народний депутат України Олександр Урбанський в п’ятницю, 21 листопада, привітав жителів села Утконосівка Ізмаїльського району з Днем села і храмовим святом.Парламентар прибув в село вранці, коли в Свято-Михайлівському храмі йшла служба. Привітавши парафіян з храмовим святом, яке віруючі називають Другою Пасхою, Олександр Урбанський побажав усій громаді села Божого благословення і заступництва.

Після закінчення служби присутні пройшли на реконструйовану за підтримки нардепа площу перед пам’ятником визволителям у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, де голова села Валентина Дакі вручила Олександру Урбанському почесну грамоту за допомогу і підтримку громаді Утконосівки у вирішенні соціальних питань (в тому числі, у благоустрою меморіального комплексу).

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаильский район, Утконосовка, день села, храмовый праздник, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїльський район, Утконосівка, храмове свято

Завершилось святкування великим концертом, на якому вшановувались переможці щорічного конкурсу «Людина року». І в номінації «Благодійник року» диплом був вручений Олександру Урбанському. Вручаючи нагороду, голова села Валентина Дакі передала і перший наказ виборців – допомогти в облаштуванні шкільної їдальні.

До речі, під час робіт з благоустрою меморіалу 130 жителям Утконосівки, загиблим у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, парафіяни місцевого молитовного будинку звернулись до нардепа з проханням передати їм тротуарну плитку, яка залишилась після ремонтних робіт, а також встановити поруч з їхньою церквою дитячий майданчик.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський в Ізмаїлі взяв участь у створені Клушинського скверу.