Close
Олександр Урбанський попросив мера Ізмаїла назвати одну з вулиць ім’ям героя

Олександр Урбанський попросив мера Ізмаїла назвати одну з вулиць ім’ям героя

Народний депутат України Олександр Урбанський звернувся до мера Ізмаїла Андрія Абрамченка з проханням назвати одну з вулиць міста ім’ям Олександра Маламена, який 11 січня після вибуху, що прогримів в кафе «У фонтана», врятував з пожежі двох своїх колег.

З відповідним проханням парламентар звернувся до Ізмаїльського міського голови на зустрічі з постраждалими в тій трагедії та їх родичами. Олександр Урбанський зазначив, що ніхто не застрахований від подібних трагедій та звернувся до учасників зустрічі:

Хочу при вас і з вашого дозволу звернутися до мера Ізмаїла з пропозицією назвати одну з нових вулиць ім’ям Олександра Маламена. Сподіваюсь, що ви підтримаєте цю ідею… На таких героїв, як Саша, треба виховувати нашу молодь…

А потім звернувся до матері Олександра Маламена:

Спасибі вам за сина… Прийміть мої щирі співчуття… Гірко і прикро, що так все сталось. Це трагедія для всіх нас.

Александр Маламен, Измаил, взрыв в кафе, улица, встреча с пострадавшими, 2015, Олександр Маламен, Ізмаїл, вулиця, вибух в кафе, зустріч з постраждалими

Олександр Маламен

Андрій Абрамченко, в свою чергу, пообіцяв, що рішення про назву вулиці ім’ям героя обов’язково буде прийнято:

Ми це питання розглядаємо – воно отримає своє юридичне завершення. Треба зробити все, щоб ім’я героя увійшло в історію нашого міста. Хочу сказати спасибі Олександру Ігоровичу та Фонду Урбанського «Придунав’є» за участь у порятунку та реабілітації постраждалих… Я бачив, які суми йшли на лікування – вони були колосальні! Такого в нашому місті не було ніколи – у нас знайшлась людина – народний депутат, якому ізмаїльчани довірили представляти свої інтереси в парламенті країни і який відразу ж відгукнувся на трагедію тут, на місці, і допомагав від чистого серця…

Мати Олександра подякувала нардепу за допомогу. А присутній на зустрічі власник кафе, в якому сталась трагедія, пообіцяв зробити все, щоб підняти людей і виконати усі взяті на себе зобов’язання.

Олександр Урбанський додав:

– Ми повинні пам’ятати, як важливо вчасно підставити плече… Так, якийсь час пройшов… Рани ще не зарубцювались. І біль не пішов… Нехай всі зобов’язання виконуються. Щоб ми при зустрічі не ховали один від одного очі.

У Благодійному фонді Урбанського “Придунав’є” не називають витрачену на лікування постраждалих суму, але відомо, що було придбано понад дві сотні різних ліків nf понад півтисячі шприців.

Нагадаємо, в кінці січня потерпілий від вибуху в кафе «У фонтана» мангальщик Олександр Маламен помер – серце героя, не витримавши навантаження, зупинилось.