Close
Олександр і Анатолій Урбанський привітали Суворове із 204-річчям

Олександр і Анатолій Урбанський привітали Суворове із 204-річчям

Народний депутат України Олександр Урбанський і голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський привітали мешканців Суворове із 204ю річницею заснування селища.

З нагоди свята суворовці згадували скільки позитивних змін відбулось в їхньому селищі за останні роки. Це й капітальний ремонт огорожі парку відпочинку та території скверу по вул. Соборній, ремонт доріг та мостів, заміна вікон і дверей в місцевій амбулаторії, терапевтичному відділенні № 2 ЦРЛ та школі. А в дитячому садку «Колосок» виконано капітальний ремонт, реконструйована котельня (з установкою котлів на альтернативному виді палива), придбано меблі, а також комп’ютерне, побутове та кухонне обладнання.

Ці зміни відбувались під патронатом та за активного сприяння народного депутата України Олександра Урбанського.

Це результат нашої спільної роботи, — заявив у своєму виступі Олександр Урбанський, — Ми разом зробили так багато, що майже й не пам’ятається, як не було пам’ятника, плитки, парку Ми разом зробили багато, і селище стало краще, упорядкованіше, комфортніше. Давайте робити правильний вибір, щоб ця командна робота тривала, і прожита нами п’ятирічка не канула у Лету.

Ми зробили, дійсно, багато зосередившись, в першу чергу, на соціальній сфері, — погодився з братом голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський. – Тепер потрібно зосередитись на проблемі працевлаштування створенні нових робочих місць. Тут, в Бессарабії, живуть працьовиті люди, тому у нас разом це вийде. Хочу побажати всім нам сімейного добробуту, а всій Україні мирного неба.

Свято продовжилось концертом, в якому взяли участь місцеві таланти, і спеціально гостя, що завітав до Суворове ансамблю танцю і пісні з Тараклії (Молдова). Завершилось же свято феєрверком, який став подарунком суворовцям від команди Урбанського.

Нагадаємо, раніше Олександр та Анатолій Урбанський відвідали святкування 279-річчя села Лиманське Ренійського району.