У День міста комерційний директор ТОВ «Судноремонтне підприємство «Дунайсудносервіс», кандидат у народні депутати України Олександр Урбанський відвідав місце, де в кінці XV-XVI століть закладалось місто Ізмаїл – в Свято-Успенському храмі.
Поставивши разом з міським головою Андрієм Абрамченком і головою фракції в міськраді Сергієм Чмигою свічки до ікон Божої Матері, Олександр Урбанський попрямував до пам’ятника Олександру Суворову, де за традицією починаються урочистості.
В кінці дня кандидат у народні депутати Олександр Урбанський поділився своїми враженнями від свята:
– Для мене участь у святкових заходах з нагоди Дня міста – це можливість звернутись до ізмаїльчан зі словами привітання та добрих побажань, – зізнався Олександр Урбанський. – Про те, яке місце займає це свято в житті ізмаїльчан, можна судити за кількістю заходів, які проходять в цей день або приурочені до нього. Я був на відкритті виставки в Ізмаїльській картинній галереї, яка – впевнений у цьому! – стала центром культурно-просвітницької діяльності на півдні Придунав’я та може скласти конкуренцію і столичним виставковим залам.
Символічно, що в комплекс святкових заходів увійшли виставка прикладної творчості біля Палацу культури імені Т.Г.Шевченка, а також конкурс малюнків серед вихованців Ізмаїльської художньої школи на плитах, що обгороджують двір загальноосвітньої школи №7 (відмінна ідея перетворити бетонні плити паркану в барвисте панно, де кожен малюнок розповідає про Ізмаїл!). Кожна робота любителів, учнів і метрів – унікальна і наповнена любов’ю до рідного міста і своєї країни. Запам’ятались сяючі очі людей: для них День міста – особисте свято. І, може, саме тому негода, що вирувала напередодні, в цей день відступила?
Вразила кількість дітей: їх було багато і на мітингу, і в галереї, і на конкурсі прикладного мистецтва. Впевнений, що діти – прикмета гарної перспективи Ізмаїла: тут є молодь, яка будує своє життя саме тут.
У День міста я був і на спортивних змаганнях – показові бої давали шанувальники боксу та кікбоксингу. Переможцям ми вручили сенсорні телефони. Я переконався, що місту необхідно закінчити почате – завершити будівництво Палацу спорту, який потрібен Ізмаїлу для розвитку спорту в місті. Коли ми зможемо зібрати під одним дахом всі спортивні клуби, гуртки і напрямки, – це буде перемога влади над розрухою.
… В Ізмаїлі багато самородків – в різних областях. Є талановиті художники, чудові актори, які будучи непрофесіоналами, грають професійно. Є у вас Сурадж Чеботар – багаторазовий чемпіон, і його дочка, яка на недавніх змаганнях кожен підхід встановлювала новий рекорд, покращуючи свій власний результат. Ізмаїл за свої 424 роки став культурним центром Придунав’я. Будемо розвивати нашу столицю і далі!
Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський пообіцяв, що ізмаїльські судноремонтні заводи допоможуть Ізмаїлу у випадку віялових відключень електроенергії.