Close

Як народний депутат Олександр Урбанський вирішує проблеми свого округу?

ЗВІТ ЩОДО АКТИВНОСТІ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ УРБАНСЬКОГО ОЛЕКСАНДРА ІГОРЕВИЧА У ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ № 143 ЗА ПЕРІОД З 16 КВІТНЯ ПО 31 ТРАВНЯ 2015 Р. ГРОМАДЯНСЬКОЇ МЕРЕЖІ «ОПОРА»

…За весь період перебування в статусі народного депутата, Олександр Урбанський подав лише один депутатський запит – до Прем’єр-міністра щодо виділення коштів за рахунок субвенції з державного бюджету на капітальний та середній ремонт доріг в Одеській області. Запит стосувався автомобільної дороги, яка проходить через виборчий округ (траса Одеса – Рені). Подання запиту виявилось достатньо ефективним: Міністерством інфраструктури підготовлено документи для виділення коштів за рахунок субвенції з державного бюджету для ремонту найбільш зруйнованих ділянок вказаної дороги. Цей запит повністю відповідає проблемам виборчого округу та пункту передвиборчої програми депутата щодо капітального ремонту та реконструкції автомобільних шляхів державного та регіонального значення в Придунайському регіоні.

Співвідносяться з передвиборчою програмою два нових законопроекти, поданих народним депутатом у співавторстві в квітні щодо розвитку торгового судноплавства під Державним прапором України. Зокрема, пропонується внести зміни в Кодекс торгівельного мореплавства (2712), якими передбачається розширення кола суб’єктів, які мають право плавання під Державним прапором України та надати іноземним судам право здійснювати плавання між портами України без заходу до іноземних портів без окремого дозволу центрального органу влади. З аналогічною метою в співавторстві розроблено та подано законопроект щодо змін у Митний кодекс (2713), яким пропонується скасувати необхідність отримання дозволу від Міністерства інфраструктури для здійснення перевезень між портами України без заходу в іноземні. Обидва законопроекти співвідносяться з передвиборчою програмою народного депутата в частині, яка наголошує на необхідності приведення дозволів та ліцензій до розумного мінімуму, а також в обіцянці зміцнення економіки Придунав’я шляхом створення умов для стабільної роботи підприємств морегосподарського та транспортного комплексу. Обидва законопроекти відповідають профілю Комітету, членом якого є Олександр Урбанський, а також в певній мірі економічним проблемам виборчого округу, представником якого є народний депутат.

В той самий час у вирішенні відносно невеликих інфраструктурних проблем населених пунктів округу народний депутат надає перевагу виділенню фінансування з благодійного фонду А. Урбанського «Придунав’я». За кошти цього фонду ремонтуються дитячі садки, закуповується обладнання для них, для лікарень та ФАПів, облаштовуються зупинки громадського транспорту, встановлюються світлофори тощо. Окрім вирішення інфраструктурних та матеріально-технічних проблем виборчого округу, з фонду фінансується проведення численних концертів, конкурсів і т.п., які відбуваються за патронатом народного депутата, надається індивідуальна матеріальна допомога. Більшість заходів, які відбуваються за фінансування зазначеного фонду, в тому числі урочисті вручення нового обладнання, зустрічі до старту ремонтів, будівництв і т.п., відбуваються за участю помічника народного депутата або безпосереднього самого депутата. Проте упорядником фонду, згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, є брат народного депутата Анатолій Урбанський…